Letní tábor Šteflova skála 2013

Už jen
a hurá na tábor :-)

A Free Template From Joomlashack

A Free Template From Joomlashack

Náhodný výběr z galerií

Home Akce Tábory Vodní svět 2006
Vodní svět 2006 PDF Tisk Email

120_steflovkaCo se dá dělat. I letošní Šteflovka je již za náma a nám nezbývá než se těšit na další. Jak to vše probíhalo můžete trochu poznat z fotografií. Ale není to ono, realita je o 1000% lepší.

Opět se naší domovinou stala táborová základna u Měčína, tedy Srnčí, Březová, některým velmi oblíbená táborová kuchyně atd. Ale to věrným Aleákům nemusím popisovat.

Cílem tábora bylo poznání nových přátel, krajiny Jihozápadních Čech, kultury cizích zemí, prožití dobrodružství, zjištění svých možností a osvojení nových dovedností. V neposlední řadě také bližší seznámení s přírodou a tábornickými dovednostmi. Toto všechno probíhalo prostřednictvím her, ale i povinností, vedených ve smyslu celotáborové hry, jež nás provázela celým pobytem. Nyní to byl Vodní svět.
Děti byly na táboře rozděleny do oddílů, ve kterých byly zastoupeny všechny věkové skupiny a obě pohlaví.

Cesta dětí k zahajovací komedii Plánování trasy plavby po zeměkouli Posádka žlutých se potýká s nástrahami při plavbě Námořníci doplňují sil na další cestu na hledaným ostrovem Svatební průvod Zkoušky na palubního lékaře

Všechny fotografie

Komentářů
Přidat Nový Hledat
Přidat komentář
Jméno:
Email:
 
Název:
:angry::0:confused::cheer:B):evil::silly::dry::lol::kiss::D:pinch:
:(:shock::X:side::):P:unsure::woohoo::huh::whistle:;):s
Please input the anti-spam code that you can read in the image.

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."