Letní tábor Šteflova skála 2013

Už jen
a hurá na tábor :-)

A Free Template From Joomlashack

A Free Template From Joomlashack

Náhodný výběr z galerií

Home Akce Víkendovky
Akce
Na hory s Aleou 2017 - Rejdice PDF Tisk Email

104_josefuv_dulZveme Vás na místo, kde spolu prožijeme výjimečné víkendové setkání. Rejdice jsou malebná obec v Jizerských horách, kde je spousty lesů a kopců na bobování, ale hlavně je tu fajn chata kde se dá pořádně vyřádit.

Celý článek...
 
Potáborový sraz 2016 - Zbraslavice PDF Tisk Email

Jako již tradičně je pro Vás připraven potáborový sraz!!!  Opět máte jedinečnou příležitost spatřit celou naší Základnu.... všechny vaulty svolávám k účasti!
Pojďte si znovu společně zazpívat naše oblíbené písničky, zažít legraci při neobvyklých hrách a zakřičet pokřik, který už nám roky dodává sílu a odvahu jít do všeho naplno!

 

Celý článek...
 
Jarní předtáborový sraz v Mezně PDF Tisk Email

Pojeďte s námi na jarní víkendovou akci, kde zase zažijeme spousty legrace. Čeká na Vás ubytování ve vytápěné zděné budově, strava 5x denně, spousta zábavy, her a sportovního vyžití. Též krásná příroda a hlavně kamarádi z loňského tábora.

Celý článek...
 
Potáborový sraz 2013 - Jizbice u Čechtic PDF Tisk Email

 

Jako již tradičně je pro Vás připraven tzv. potáborový sraz!!! Už jsme se nemohli dočkat a tak jsme s přípravou toho letošního srazu začali o něco dříve. Opět máte jedinečnou příležitost spatřit celé naše "Společenství".... Kudůkové, Sinderové a Endarpové vyzývám vás k účasti!

 

Vaši Fexti (Swasten, Nenenys, Tynofen) i Elévové (Keja, Leria, Ixis, Worimon) jsou připraveni s vámi prožít opět nová dobrodružství. V zákulisí opět vyčkává "Rada starších" - Yota, Veroma, Namaj, Maeda, Edron, Daresi, Sidu a také Ovelen a Ellaia ;-)
Znovu můžeme společně zazpívat naše oblíbené písně a zažít legraci.

 

Těšte se a hlašte se :-)

Váši Gomrathovci (Retia, Emička a Hermínka)

Celý článek...
 
Zimní sraz Aleáků - Kořenov 2013 PDF Tisk Email

104_josefuv_dulKonečně je to tady! ALEA jede na hory a bude to opravdu legrace! Konečně si můžeme užít zimních radovánek bez ohledu na počasí. Zkrátka, ať už na sněhu či na blátě, pojedeme jak o závod :-).

Do Kořenova pojedeme vlakem po slavné ozubnicové trati a projedeme také 932m dlouhým tzv. polubenským tunelem. Ozubnicová trať Tanvald - Kořenov v Jizerských horách je nejstrmější železnicí v ČR. Pomocí dvoupásové ozubnice Abtova systému překonává na sedmi kilometrech mezi Tanvaldem a Kořenovem výškový rozdíl 235 metrů.

Celý článek...
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 Další > Konec >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL
 
Joomla 1.5 Templates by Joomlashack